O nas

Precyzja

Naszą misją jest wspieranie naszych klientów w zakresie rozwiązań IT w prowadzonej
przez nich działalności.

Zapewniamy im szereg narzędzi, które pomagają im się rozwijać w zmieniających się warunkach rynkowych i optymalizować procedury biznesowe. Zdajemy sobie sprawę, że prowadzenie nowoczesnego biznesu wymaga użycia dobrze rozwiniętych rozwiązań informatycznych.

 

Naszym celem jest to, by nasi klienci myśleli o nich tylko tyle, ile chcą. Resztę tego co należy zrobić od strony IT, można zostawić w naszych rękach – profesjonalistów z AQO services.

AQO

nasze usługi

AQO

Wysoka jakość

Tym, do czego dążymy w pracy z Klientami jest stworzenie długoterminowej relacji, opartej na wzajemnym szacunku i zaufaniu.

Stając się naszym klientem, możesz od nas oczekiwać rozwiązań, które spełnią twoje potrzeby w 100%. Stoimy na stanowisku, że wyznaczenie jasnych celów i dobra komunikacja są tu kluczowe. Najlepszą nagrodą, jaką możemy dostać jest zadowolony klient, który otrzymał właściwą – celną usługę czy produkt.

 

Specjaliści AQO services traktują każdy projekt z szacunkiem i troską o najwyższą jakość wykonania i współpracy na każdym etapie, od początku do końca trwania projektu. Dbają również o to, by nasze usługi były zawsze na czas.

satysfakcja

Na czas

Prawdą jest to, że tworzymy rozwiązania w branży nowych technologii, ale co ważniejsze, są one tworzone przez ludzi.

Dbamy o to, aby każdy członek naszego zespołu rozumiał, że satysfakcja naszych klientów jest fundamentalna. Korzystanie z naszych usług oznacza, że zawsze możesz sprawdzić naszą pracę i powiedzieć nam o swoich oczekiwaniach.

 

Jeżeli nie jesteś zadowolony/a z naszej pracy, masz prawo domagać się zmian i poprawek na każdym etapie projektu i zawsze mieć pewność, że projekt spełnia Twoje standardy.

AQO

współpraca

Praca w zespole AQO

W związku z ciągłym rozwojem, AQO services poszukuje specjalistów w dziedzinie IT i freelancerów.Wypełnij pola poniżej